Zapraszamy do kontaktu

ALICJA WIKTOR KORTAS

ul.KURACYJNA 49
84-104 JASTRZĘBIA GÓRA

TEL. 698-118-573

e-mail: apartamenty@willaaisza.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ALICJA WIKTOR KORTAS ul.KURACYJNA 49 84-104 JASTRZĘBIA GÓRA w celach związanych z odpowiedzią na moje zapytanie i realizacją rezerwacji.

JAK DOJECHAĆ

Dojazd samochodem

Jadąc samochodem z Trójmiasta, mijamy Puck i dojeżdżamy do miejscowości Gniezdzewo. Od tego miejsca mamy dwie drogi dojazdowe do Jastrzębiej Góry:

1. Kierujemy się na “JASTRZĘBIĄ GÓRĘ”. Po drodze mijamy miejscowości Lebcz, Strzelno, Mieroszyno, Tupadly. W miejscu, w którym kończą się Tupadly, a zaczyna Jastrzębia Góra, skręcamy w prawo w ulice Wiejska i jedziemy prosto. Dojeżdżając do końca drogi, na skrzyżowaniu skręcamy w prawo- to już ulica Kuracyjna. Teraz jedziemy cały czas prosto, w kierunku latarni morskiej
około 600m i podjeżdżamy pod drugi dom po lewej stronie. To MY Willa Aisza.

2. Kierujemy się na “Władysławowo”. Dojeżdżając do niego, na rondzie, skręcamy w lewo – na “Jastrzębią Górę”. Teraz jedziemy cały czas prosto, główna trasa. Po około 6 km od owego mijanego ronda, po prawej stronie widzimy Latarnie Morska. Nie sposób jej pomylił z niczym innym:) Teraz trzeba zwolnił, ponieważ kilkadziesiąt metrów za latarnia, miniemy tablice informacyjna o treści: “JASTRZĘBIA GÓRA” i tuz za nią skręcamy w lewo w ulice Borchardta. Teraz jedziemy jakieś 400 m prosto, – już widać nasz obiekt to my Willa Aisza. Będzie to już ulica Kuracyjna 49. Witamy

Pierwszy dojazd będzie mniej zatłoczony przez turystów, droga jest dobra – nowa nawierzchnia, natomiast druga droga jest również dobra, może łatwiej nawet jest do nas dojechał, ale jest bardziej zatłoczona, gdyż jest to główna droga prowadząca do miejscowości Władysławowo – Hel, którymi dojeżdżają wczasowicze, dostawcy i mieszkańcy.

Dojazd pociągiem

Jadąc PKP, najlepiej dojechał do Władysławowa. Następnie wsiadamy do autobusu lub busika. Wysiadamy na pierwszym przystanku w Jastrzębiej Górze – znajduje się on przy Latarni Morskiej, zaraz za tablica “JASTRZĘBIA GÓRA”. Wysiadamy idziemy dalej jakieś 10-20 m i skręcamy w lewo w ulice Borchardta. Teraz idziemy jakieś 400 m prosto  i  już  widać  nasz  obiekt. My znajdujemy  się  na  ul. Kuracyjnej 49.

Jeśli jedziecie pociągiem do Gdyni i dalej autobusem, to  BARDZO WAŻNE jest aby autobus jechał przez Władysławowo – wysiadacie na przystanku j.w. Jeśli autobus nie pojedzie przez Władysławowo, wysiądziecie w centrum i najprawdopodobniej będzie Was czekała piesza wycieczka do celu.

Dojazd autobusem

Jadąc autobusem bezpośrednio ze swojego miasta do Jastrzębiej Góry, wysiadamy na pierwszym przystanku w Jastrzębiej Górze – znajduje się on przy Latarni Morskiej, zaraz za tablica “JASTRZĘBIA GÓRA”. Wysiadamy idziemy dalej jakieś 10-20 m i skręcamy w lewo w ulice Borchardta. Teraz idziemy jakieś 400 m prosto  i  już  widał  nasz  obiekt. My znajdujemy  się  na  ul. Kuracyjnej 49.